Caracteristici generale
| Tip | off-road |
| Модель | Mercedes |
| Масштаб | 1:24 |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | 5xAA |
| Цвет | roșu |
| Габариты | 196x88x80 mm |
| Габариты упаковки | 366x137x136 mm |
| Вес | 0.67 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată Rastar 1:24 Mercedes-Benz G63 Red (95800-4) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.