| Materiale sudabile | țevi din polipropilenă |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 1500 W |
| Diametrul țevilor sudate | 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm, 63 mm |
| Gama de temperatură de funcționare | 300 С° |
| Materialul corpului | metal |
| Culoarea | portocaliu |
| Valiză | da |
| Suport inclus | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoteche |
| Cod EAN | 6934097722566 |









