| Interfață din stânga | USB Type-C |
| Interfață de dreapta | 2x USB-C 3.2 , 1x USB-A 3.2 , 1x HDMI |
| Rezoluţie | 3840x2160 |
| Material carcasă | plastic |
| Culoarea | negru |
| Lungimea cablului | 27 cm |
| Dimensiuni | 57x60x15.3 mm |
| Greutate | 0.047 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 5397184993170 |

