Caracteristici generale
| Interfață de dreapta | 7x USB 3.1 Gen1 |
| Interfață | USB Type-A |
| Material carcasă | plastic |
| Dimensiuni | 163х42х18 mm |
| Lungimea cablului | 24 cm |
| Greutate | 0.1 kg |
Alte informații
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309124676 |
Specificațiile și imaginile produsului Multiplicator Gembird UHB-U3P7P-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.