| Interfață din stânga | USB Type-C |
| Interfață de dreapta | 2x HDMI , 1x DisplayPort , 1x USB-C 3.2 , 2x USB-A 3.2 , 2x USB-A 3.0 , 1x RJ45 , 1x SD , 1x MicroSD , 1x MiniJack 3.5 мм |
| Rezoluţie | 3840x2160 |
| Material carcasă | aluminiu |
| Culoarea | gri |
| Lungimea cablului | 15 cm |
| Dimensiuni | 145x70x20 mm |
| Greutate | 0.306 kg |
| Producător | Ugreen |
| Cod EAN | 6941876219780 |



