| Interfață din stânga | USB Type-C |
| Interfață de dreapta | 1x HDMI , 3x USB 3.0 , 1x USB-C PD , 1x SD , 1x microSD |
| Rezoluţie | 3840x2160 |
| Material carcasă | aluminiu |
| Culoarea | gri |
| Lungimea cablului | 20 cm |
| Dimensiuni | 110x19.5x17.5 mm |
| Greutate | 0.12 kg |
| Producător | Ugreen |
| Cod EAN | 6941876271795 |









