Caracteristici generale
| Tip | șurub |
| Materialul | oțel |
| Materialul mînerului | oțel |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | capăt deschis |
| Deschiderea minimală a cheii | 1 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 33 mm |
| Lungimea | 250 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.48 kg |
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 3253560802684 |
Specificațiile și imaginile produsului Clește reglabile DeWalt DWHT80268-0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.