| Tip | universal de auto-blocare |
| Materialul | oțel crom-molibden |
| Materialul mînerului | oțel |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | clește |
| Deschiderea minimală a cheii | 20 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 48 mm |
| Lungimea | 347 mm |
| Greutatea | 850 g |
| Producător | King Tony |









