Caracteristici generale
| Tip | țeavă/gaz |
| Materialul | oțel |
| Materialul mînerului | oțel |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | clește |
| Deschiderea minimală a cheii | 1 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 50 mm |
| Lungimea | 400 mm |
| Greutatea | 1050 g |
Alte informații
| Producător | Kranz |
| Cod EAN | 4601004223141 |
Specificațiile și imaginile produsului Clește reglabile Kranz KR-12-5903 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.