Caracteristici generale
| Tip | țeavă/gaz |
| Materialul | oțel crom-vanadiu |
| Materialul mînerului | oțel |
| Profilul cheie | clește |
| Deschiderea maximală a cheii | 38.1 mm |
| Lungimea | 420 mm |
| Greutatea | 1.1 g |
Alte informații
| Producător | Neo |
| Cod EAN | 5907558463132 |
Specificațiile și imaginile produsului Clește reglabile Neo 02-424 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.