| Tip | șurub |
| Materialul | oțel crom-molibden |
| Materialul mînerului | oțel |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | capăt deschis |
| Deschiderea minimală a cheii | 1 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 20 mm |
| Lungimea | 150 mm |
| Greutatea | 140 g |
| Producător | Ronix |









