| Tip | țeavă/gaz |
| Materialul | oțel crom-vanadiu |
| Materialul mînerului | oțel |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | clește |
| Deschiderea minimală a cheii | 1 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 121 mm |
| Lungimea | 750 mm |
| Greutatea | 4600 g |
| Caracteristici suplimentare | unghiul 90⁰ |
| Producător | Ronix |









