Caracteristici generale
| Tip | șurub |
| Materialul | oțel |
| Materialul mînerului | cauciucată |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | capăt deschis |
| Deschiderea maximală a cheii | 19 mm |
| Lungimea | 150 mm |
| Greutatea | 300 g |
Alte informații
| Producător | Tolsen |
| Cod EAN | 2009997937687 |
Specificațiile și imaginile produsului Clește reglabile Tolsen 15308 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.