Caracteristici generale
| Tip | șurub |
| Materialul | oțel crom-vanadiu |
| Materialul mînerului | cauciucată |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | capăt deschis |
| Deschiderea minimală a cheii | 1 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 47 mm |
| Lungimea | 375 mm |
Alte informații
| Producător | Vorel |
| Cod EAN | 5906083009273 |
Specificațiile și imaginile produsului Clește reglabile Vorel VOR54080 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.