| Tip | bară |
| Forma | W-formă |
| Capacitatea maximă de incărcare | 250 kg |
| Diametrul părții de înărcare | 30 mm |
| Lungimea părții de înărcare | 18 cm |
| Lungimea totală | 120 cm |
| Matertial | metal |
| Culoare | crom |
| Greutatea brută | 0.06 kg |
| Producător | Insportline |
| Cod EAN | 8595153635626 |









