Caracteristici generale
| Tipul | pârghie |
| Numărul | 1 |
| Lungime | 0.12 m |
| Diametru | 2.5 cm |
| Material | oțel |
| Culoare | crom |
| Dimensiune | 1200x25 mm |
| Greutatea | 5.2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mânere Insportline RCB4811 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.