Caracteristici generale
| Tipul elementelor de fixare | clamă |
| Presiune nominală | 7 bar |
| Tipul magazinului | casetă |
| Capacitatea magazinului | 120 buc. |
| Lățimea capsei | 12.8 mm |
| Lungimea minimala a capsei | 6 mm |
| Lungimea maxima a capsei | 16 mm |
| Greutatea | 0.85 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Stapler pneumatic Raider RD-AS01 (89908) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.