Caracteristici generale
| Putere | 300 W |
| Turaţie la mersul în gol | 12000 min-1 |
| Amplasare motor | jos |
| Cerc de tăiere | 22 cm |
| Tip tăietor | fir de tăiere |
| Diametru fir de taiere | 1.2 mm |
| Mâner telescopic | da |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
| Cod EAN | 3800972009431 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă electrică Raider RD-GT26 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.