| Tip aparat | aparat de sudură |
| Putere | 5800 W |
| Curent de sudare | 20-200 A |
| Tensiune la mers in gol | 65 B |
| Diametrul minim electrod | 1.6 mm |
| Diametrul maxim electrod | 4 mm |
| Tip de sudare | cu electrod (MMA) |
| Invertor | da |
| Maner transport | da |
| Grad de protecție | 21 |
| Greutate | 4 kg |
| Dimensiuni | 250x400x265 mm |
| Producător | Raider |









