| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1350 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 25 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Greutatea | 1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |









