| Colecția | Geo |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 240х340 cm |
| Lungimea | 340 cm |
| Lățimea | 240 cm |
| Grosimea | 8 mm |
| Densitatea | 600000 puncte/m² |
| Culoare | gri |
| Ornament | abstracția |
| Conținut | polipropilen , acril |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Covoare Ungheni |









