Caracteristici generale
| Tip | păhare |
| Destinație | pentru apă/suc |
| Numărul | 6 шт |
| Volumul | 350 ml |
| înălțime | 12.2 cm |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 72x72x122 mm |
| Material | sticlă |
Specificațiile și imaginile produsului Set pahare Libbey Refine (255355) 6pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.