| Numărul de camere IP conectate | 8 |
| Ieșiri video | HDMI |
| Video compresie | H.264 , H.265 |
| Rezolutia display-ului | 3840x2160 |
| Viteza de inregistrare | 30 cadre/sec. |
| Numărul de HDD | 1 |
| Capacitatea HDD | 16 TB |
| Temperatura de operare | 40 C° |
| Consum de energie | 24 W |
| Protocoale de rețea acceptate | ONVIF Profile S/T, RTSP, Ethernet RJ‑45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 110–240 V AC |
| Dimensiuni | 193х193х47 mm |
| Greutate | 0.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ajax |









