| Numărul de camere IP conectate | 16 |
| Ieșiri video | HDMI , VGA |
| Sistem de operare | Linux |
| Rezoluția de înregistrare | 16 МП |
| Video compresie | Smart H.265+ , H.265 , Smart H.264+ , H.264 , MJPEG |
| Rezolutia display-ului | 3840x2160 |
| Viteza de inregistrare | 30 cadre/sec. |
| Numărul de HDD | 2 |
| Capacitatea HDD | 16 TB |
| Temperatura de operare | 55 C° |
| Consum de energie | 10 W |
| Protocoale de rețea acceptate | HTTP , HTTPS , TCP/IP , IPv4/IPv6 , UPnP , SNMP , UDP , SMTP , NTP , DHCP , DNS , IP Filter , PPPoE , DDNS , FTP , Alarm Server , IP Search (Support Dahua IP camera , DVR , NVS , etc.) , P2P , auto register |
| Alimentare | DC 12V / 4 A |
| Dimensiuni | 375х284.3х53 mm |
| Greutate | 1.51 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dahua |









