Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Puterea absorbită | 200 W |
| Numărul de revoluții | 24000 rot/min |
| Amplitudinea vibrațiilor | 2 mm |
| Valoare vibrații ah | 3 m/sec² |
| Dimensiunile hârtiei | 183х90 mm |
| Colector de praf | da |
| Reglarea rotației | da |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Greutatea | 1.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu vibrații Bosch GSS 20-18 A (0601070101) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.