MIGHTY SEVEN (QB-115) - este utilizată pentru pregătirea și curățarea îmbinărilor, șlefuirea suprafețelor metalice. Utilizarea mașinii de șlefuit unghiulară pneumatice Mighty Seven QB-115 în servicii de întreținere, în producția de asamblare sau în industrie nu doar economisește timp și efort, ci îmbunătățește semnificativ fiabilitatea și calitatea asamblării mecanismului.
| Turatia in gol | 11000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Presiunea de lucru | 6.3 bar |
| Debit de aer | 170 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Greutatea | 1.8 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Mighty Seven |






