Caracteristici generale
| Tip | auriculare |
| Platformă | Android ,
iOS ,
Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 13 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 4 h:m |
| Durată de redare cu husă | 20 h |
| Timp de așteptare | 150 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 30 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 240 mAh |
| Culoare | negru |
| Greutate | 35 g |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco Freedom Light II Black (221752) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.