Caracteristici generale
| Tip | monopod |
| Destinatie | foto ,
video |
| Înălţime maximă | 22.7 cm |
| Înălţime minimă | 11.7 cm |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 0.5 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2.9 kg |
Alte informații
| Producător | GoPro |
| Cod EAN | 818279015867 |
Specificațiile și imaginile produsului Trepied GoPro Shorty (AFTTM-001) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.