| Tip | set pentru corp |
| Gen | pentru femei , pentru bărbați |
| Destinație | îngrijirea corpului |
| Vârstă | 18 + |
| Umplere | gel de duș , săpun |
| Volum săpun | 600 ml |
| Volum gel de duș | 500 ml |
| Efectul | nutriţie , hidratare |
| Greutatea brută | 1.57 kg |
| Producător | Dermomed |
| Cod EAN | 8345623167849 |









