Caracteristici generale
| Tip | răzuitor de beton |
| Material carcasă | aluminiu |
| Tip | gletiere |
| Destinație | pentru beton |
| Material talpă | aluminiu |
| Material mâner | aluminiu |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 500 mm |
| Lungime | 1500 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.93 kg |
| Producător | Beton Trowel |
| Cod EAN | 2009997336299 |
Specificațiile și imaginile produsului Gletiera pentru beton drept Beton Trowel BT009991H sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.