Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 800 W |
| Frecvența bătăilor in gol | 4300 min‾¹ |
| Energia de impact | 3.4 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Diametrul coroanei de găurit | 26 mm |
| Alimentare | priza |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 2.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stanley |
| Cod EAN | 5035048521168 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Stanley SHR263K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.