| Tip | scară pliantă |
| Construcție | unilaterală |
| Înălțime | 351 cm |
| Lățimea | 68 cm |
| Înălţime de lucru ? | 453 cm |
| Înălţime platformă | 253 cm |
| Număr trepte | 12 |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Material | aluminiu |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Greutate | 15.3 kg |
| Producător | Elkop |
| Cod EAN | 2100000336944, 8586003391915 |









