| Tip | trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 60 cm |
| Înălţime minimă | 167 cm |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 3 kg |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 1.18 kg |
| Producător | INCA |
| Cod EAN | 8024221703764 |









