Caracteristici generale
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 54 V |
| Număr de baterii incluse | nu |
| Turatia in gol | 9000 rpm |
| Numărul de discuri | 2 |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametru locului de plantare disc | 22,2 |
| Greutate | 3.7 kg |
| În plus | case in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale DeWalt DCG200NT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.