Caracteristici generale
| Putere | 3000 W |
| Turatia in gol | 7000 rpm |
| Menține o viteză constantă sub încărcare | nu |
| Numărul de discuri | 5 |
| Diametrul ext. al discului | 130 mm |
| Filetul arborelui | M20 |
| Lăţime caneluri | 9-30 |
| Adâncime caneluri | 10-40 |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutate | 7.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
| Cod EAN | 6925582142365 |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale Ingco WLC30001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.