Caracteristici generale
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 40 V |
| Număr de baterii incluse | nu |
| Turatia in gol | 5300 rpm |
| Numărul de discuri | 1 |
| Diametrul ext. al discului | 355 mm |
| Diametru locului de plantare disc | 25.4 |
| Dimensiuni | 786х265х440 mm |
| Greutate | 13 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale Makita CE001GZ01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.