Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Putere | 1500 W |
| Turatia in gol | 8500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Blocarea arborelui | da |
| Filetul arborelui | M14 |
| Lăţime caneluri | 8-30 |
| Adâncime caneluri | 5-29 |
| Mâner suplimentar | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tolsen |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale Tolsen 79537 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.