| Alimentare | priza |
| Putere | 2800 W |
| Turatia in gol | 5500 rpm |
| Numărul de discuri | 5 |
| Diametrul ext. al discului | 133 mm |
| Lăţime caneluri | 9-30 |
| Adâncime caneluri | 12-40 |
| Mâner suplimentar | da |
| Lungime cablu | 3 m |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vector |
| Cod EAN | 6901180133035 |






