Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Putere | 1600 W |
| Turatia in gol | 8500 rpm |
| Reglarea turatiei | nu |
| Menține o viteză constantă sub încărcare | da |
| Numărul de discuri | 2 |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametru locului de plantare disc | 22.2 |
| Lăţime caneluri | 8-30 |
| Adâncime caneluri | 0-29 |
| Soft start | da |
| Aspirarea prafului | da |
| Protecţie la suprasarcină | da |
| Protecţie la repornire | da |
| Lungime cablu | 2.1 m |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Вихрь |
| Cod EAN | 4606059028567 |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale Вихрь ШТ-30 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.