Caracteristici generale
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Încărcător | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1900 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1900 min-1 |
| Turația în gol | 28500 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| Moment de strângere maxim | 63 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 38 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| Nivel zgomot | 100 dB |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2 acumulatoare ,
încărcător |
| Suitcase | da |
| Dimensiune | 204х202х78 mm |
| Greutatea | 2.35 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952546902 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Bosch GSB 18V-28 (B06019H400B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.