| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă , hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 1400 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| Moment de strângere maxim | 30 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | acumulator , încărcător |
| Greutatea | 2.35 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825628685 |









