Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 550 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1300 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1300 min-1 |
| Set | 2 acumulatoare , încărcător , valiza |
| Greutatea | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hammer |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Hammer 49699 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.