| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 27000 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 27000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 230 Nm |
| Suitcase | da |
| Specificații suplimentare | 2 acumulatoare, încărcător și case in set |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HASS |









