| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2100 min‾¹ |
| Trepte ale momentului de torsiune | 22 |
| Moment de strângere maxim | 138 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 102 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 16 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | Fără baterie , încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 2.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |









