| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 36 V |
| Capacitatea bateriei | 2.5 Ah |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 900 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 3400 min‾¹ |
| Turația în gol | 4100 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 215 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2 baterii , Încărcător |
| Greutatea | 1.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |









