| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1600 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1600 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| Moment de strângere maxim | 40 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 30 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 20 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | Încărcător , 1 baterie |
| Dimensiune | 181x75x219 mm |
| Greutatea | 2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hyundai |









