| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Încărcător | da |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 16 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2000 min‾¹ |
| Turația în gol | 30000 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 22 |
| Moment de strângere maxim | 66 Nm |
| Set | 2 baterii , biți , Încărcător , burghiu |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.9 kg |
| Specificații suplimentare | cu percuție |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |









