Șurubelnița Kamoto DB160 este concepută pentru utilizare intensivă în condiții de acasă, oferind fiabilitate, performanță și confort. Modelul este echipat cu un motor fără perii (Brushless Motor), ceea ce le face ideale pentru îndeplinirea diferitelor sarcini, cum ar fi găurirea, înșurubarea și alte lucrări de reparație.
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Încărcător | da |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 16 V |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2100 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 55 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 32 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Set | 2 acumulatori |
| Suitcase | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kamoto |
| Cod EAN | 4897105050674 |









