| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 21 V |
| Capacitatea bateriei | 3 Ah |
| Timp de încărcare | 1.5 ore |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 2200 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 2200 min-1 |
| Turația în gol | 3500 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 380 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2 baterii , încărcător , case |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 3.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957011165 |









