| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1300 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1300 min-1 |
| Set | 2 baterii , Încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381659673 |









